Szatnia na medal w Rogoźnie. Co z halami sportowymi? (film)

W Rogoźnie przekazano oficjalnie do użytku odnowioną szatnię na stadionie RKS Wełna.

Sport i rekreacja są bardzo ważnymi elementami prowadzonej polityki we wszystkich gminach. Przed tygodniem przekazaono oficjalnie do użytku odnowioną szatnię na stadionie Wełny Rogoźno. Wydarzenie miało miejsce przy okazji rozpoczęcia rundy wiosennej Gminnej Ligi Piłki Nożnej. Oprócz gospodarza burmistrza Romana Szuberskiego udział w tym wydarzeniu wziął także poseł Jakub Rutnicki. Program "Szatnia na medal" realizowany jest ze środków marszałkowskich, ale to właśnie Rutnicki jest pomysłodawcą projektu. W przecięgu symbolicznej wstęgi udział wzięli: Macin Stypuła, Dajan Dolata (KS Rożnovia Rożnowo), Adrian Krzyżanowski, Krystian Grzechowiak (z drużyny Garbatki), burmistrz Roman Szuberski, poseł Jakub Rutnicki i przewodniczący Maciej Kutka.

Co poseł Jakub Rutnicki powiedział o samym programie? Co odpowiedział na pytanie dotyczące hal sportowych w Rogoźnie i Obornikach? Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu. youtube.com/eoborniki

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież

b0-mainbody-baner2