Trening przed tegoroczną Koroną Zachodu Polski!!

W najbliższą sobotę 22.09.2018 w Rożnowie odbędą treningi Nordic Walking oraz trening biegaczy na trasach zawodów w ramach Korony Zachodu Polski, które odbędą się 29.09.2018.

Trening rozpocznie się w ośrodku Monar w Rożnowicach o godzinie 8:30 22.09.2018. Odbywać się on będzie na trasie zawodów.

Trening Nordic Walking oprócz standardowych ćwiczeń zawierać będzie elementy szybkościowe. Spodziewać się można szybszego tempa i zwracania uwagi na technikę. Warto odbyć takowe ćwiczenia, ponieważ w czasie zawodów sędziowie bardzo skrupulatnie oceniają technikę. Najczęściej można uzyskać żółtą kartkę za podbieganie oraz nie prostowanie ręki idącej do tyłu 😊. Trasa Nordic Walking ma długość 5 kilometrów. W całości prowadzi po terenach leśnych, jednak UWAGA – na trasie spotkać można piach, korzenie, nierówności – po prostu to jest trasa w lesie.

Biegacze!! Jest Was coraz więcej, jednak ogromna większość biega w mieście, wzdłuż ruchliwych ulic. Teraz proponujemy Wam udział w treningu i jeśli spodoba się wam 29.09 można wystartować w zawodach. Trening ma głównie charakter zapoznawczy z trasą w niezbyt szybkim tempie, chyba, ze pojawi większa grypa osób chcących biec szybciej, wtedy będą dwie grupy. Aby nie pogubić się w lesie treningi poprowadzą leśnicy 😊. Trasa biegowa praktycznie w całości prowadzi po drogach leśnych, jednak nie trzeba specjalnie kupować buty trialowe, wystarczą zwykłe buty do biegów ulicznych.

Osoby, które zdecydują się na start w zawodach Korony Zachodu Polski zapraszamy na stronę: https://elektronicznezapisy.pl/event/2528.html

Zapisy online możliwe są do 27.09.2018 w następujących kategoriach i cenach:

Nordic walking - 5 km - 40.00 PLN

Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.          - 20.00 PLN

Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne - 20.00 PLN

Rekreacyjny nordic walking - 5 km - 40.00 PLN

Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. - 20.00 PLN

Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne - 20.00 PLN

Bieg przełajowy - 10 km                - 40.00 PLN

Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne - 20.00 PLN

Nordic walking - 10 km - 40.00 PLN

Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne - 20.00 PLN

Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem -0.00 PLN

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież