Skip to main content


Pieszy rajd do Śnieżycowego Jaru

| MP | Nordic Walking

LGD Kraina Trzech Rzek i Stowarzyszenie NW Włóczykije zapraszają na pieszy rajd do Śnieżycowego Jaru.

Śnieżycowy Jar niedaleko Uchorowa jest od wielu lat symbolem wiosny. Bardzo chętnie odwiedza to w krótkim czasie setki mieszkańców naszego regionu.

W najbliższą sobotę 26.03.22 odbędzie się pieszy rajd. Jest to coroczna impreza organizowana przez LGD Kraina Trzech Rzek i Stowarzyszenie NW Włóczykije. Zawsze towarzyszy jej doskonała pogoda i humory. Aby wziąć udział w tej imprezie trzeba zgłosić swój udział do 23.03.22 pod numer telefonu 535 978 545, w godzinach 8:00 -15:00. Ilość miejsc jest ograniczona.

sniezycowy kraina3rzek wloczykije

Jak Wasze aktywności fizyczne, maj przywitał nas piękną pogodą, postanowiliśmy wyruszyć szlakiem ścieżek Nordic Walking, start z parkingu przy szpitalu w Kowanówku.
Pogoda nie rozpieszcza w czasie tegorocznej majówki, jednak właśnie taka pogoda jest doskonała do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Zachęcamy do korzystania ze ścieżek Nordic Walking.
Członkowie stowarzyszenia NW Włóczykije tradycyjnie odwiedzili groby w Rożnowicach.
68 osób zapisało się do tej pory na Papieski Rajd NW, który odbędzie się 23.04.2022 w Obornikach.
W tym roku Korona Zachodu Polski odbywać się będzie 25.09.2021 w wersji wirtualnej. Zawody Nordic Walking i bieg i.M.Stefaniak, tradycyjnie odbywają się w Rożnowicach.
Stowarzyszenie NW-Włóczykije jak co roku przystąpiło do sprzątania ścieżek Nordic Walking.
28 wrześnie w Rożnowicach odbędą się zawody Nordic Walking z cykli Korony Polski oraz kolejna edycja biegu im. Marka Stefaniaka.