Stowarzyszenie NW-Włóczykije z "nowymi władzami"

Jedno z najprężniej działających stowarzyszeń w Obornikach istnieje już ponad 10 lat, obecnie posiada 37 aktywnie działających członków. 27.02.2019 obyłby się wybory nowych władz, w związku z wygaśnięciem kadencji wcześniejszego zarządu.

Spotkanie wyborcze wyłoniło „stary” – „nowy zarząd”, czyli Prezesem na kolejne 5 lat została Katarzyna Janecka, wiceprezesem – skarbnikiem Renata Józefczyk oraz prezesem – sekretarzem – Marcin Pelcner.

Włóczykije znani są w środowisku jako stowarzyszenie popularyzujące Nordic Walking, stąd zresztą nazwa. Od ponad 10 lat grupa mieszkańców Powiatu Obornickiego w każdą sobotę spotyka się i wędruje po okolicznych lasach z kijami. Sformalizowanie działalności w formie stowarzyszenia pozwoliło na wykonywanie dodatkowych czynności, uczestniczenie w dofinansowywanych projektach, organizowanie wielu imprez. Gratulujemy zaangażowania.

Kolejna impreza współorganizowana przy udziale Włóczykijów odbędzie się już w najbliższa sobotę! Jest to marsz NW przez Śnieżycowy Jar w Uchorowie.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież