Skip to main content


13 sierpnia Piknik Rodzinny w Rogoźnie

| Łukasz | Lokalne

13 sierpnia w Rogoźnie odbędzie się Piknik Rodzinny 800+.

Już w tę niedzielę, 13 sierpnia, na placu Karola Marcinkowskiego w Rogoźnie odbędzie się Piknik Rodzinny Rodzina 800+. Na dzieci czeka moc bezpłatnych atrakcji m.in. pokaz baniek mydlanych, dmuchańce, malowanie twarzy oraz animacje z upominkami. Zaczynamy o godzinie 14:00. Do wspólnej zabawy zapraszają Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, wojewoda wielkopolski Michał Zieliński oraz gmina Rogoźno. Nie może Was zabraknąć!

 

 

 

Wyróżnienia w konkursie "Miejsce Przyjazne Seniorom w Gminie Oborniki" zostaną przekazane 21 czerwca.  Podczas obrad Obornickiej Rady Seniorów poinformował o tym kierownik promocji Krzysztof Sroka. 
Trzecia Droga wywalczyła kolejne stanowisko w lokalnych władzach. Tym razem jest to funkcja drugiego Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Obornickiego.
Zarząd Powiatu Obornickiego otrzymał jednogłośnie absolutorium.
Podczas remontu małego mostu przeprawa będzie niedostępna dla aut. Co z pieszymi?
Prawie 8 mln zł będzie kosztował remont "małego mostu" w Obornikach. Burmistrz Obornik Tomasz Szrama podpisał umowę z wykonawcą inwestycji.
Inwestycje celu publicznego z zakresu łączności publicznej posiadają szczególne ułatwienia w polskim prawie. Regulują je zapisy art. 46 Ustawy z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Chodzi o inwestycje związane z budową wież z instalacją radiokomunikacyjną.
Pociąg Jubilat o godz. 14:03 ruszył w podróż powrotną do Poznania. Do stacji końcowej dotrze o godz. 18:54. Zanim jednak tak się stanie czeka nas jeszcze sporo atrakcji.