Kolarze Św. Mikołaja w Obornikach (foto)

Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki zorganizowała po raz czwarty akcję dla Obornickiej Ochronki.

Już po raz czwarty oborniccy cykliści przeprowadzili akcję charytatywną na rzecz dzieci z Obornickiej Ochronki. Niesienie radości najmłodszych stało się tradycją podobnie, jak zbiórka cyklistów na obornickim Rynku, a potem przejazd peletonem przez miasto. Meta zawsze znajduje się na Bielawach w Ochronce.

Zobaczcie zdjęcia z Rynku i z ul. Ks. Stefana Szymańskiego. 

Tak wyglądało to wydarzenie w wersji filmowej:

source}

<iframe width="900" height="506" src="https://www.youtube.com/embed/LRbVkWxjNvY" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

{/source}

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież