DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI 2018

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI to największa sportowa impreza organizowana w Obornikach. DO zawodów zgłosiło się 800 osób. Piękna pogoda, trasa po przepięknych obornickich lasach do tego doskonała organizacja kolejny raz zapadną w pamięci startujących.

Rywalizacja toczyła się na trzech dystansach, najkrótszy dystans to trasa tzw. turystyczna, tutaj większość specjalnie nie przejmowała się wynikiem – na linię maty dojechało 252 zawodników. Należy jednak odnotować, że rywalizacje wygrał Tomasz Kamieńczyk z Obornik. Na metę 39 km dystansu MINI dotarło 430 zawodników, zwyciężył Szczepan Paszek z Bolesławca. Wymagający dystans MEGA o długości 67 km najszybciej przejechał Andrzej Kaiser z Bytowa, na tym dystansie rywalizowało 62 zawodników.

Linki do wyników:

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-12km

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-39km

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-67km

Galeria zdjęć - głównie z trasy MINI -> https://www.eoborniki.pl/galerie-zdj/category/288-dt4you-mtb-maraton-oborniki-2018.html (jeżli odnajdziesz się na zdjęciu i chcesz zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości podaj numer zdjęcia i wyślij zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - opłata = polubienie profilu portalu na Facebooku) 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież