fbpx

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI 2018

DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI to największa sportowa impreza organizowana w Obornikach. DO zawodów zgłosiło się 800 osób. Piękna pogoda, trasa po przepięknych obornickich lasach do tego doskonała organizacja kolejny raz zapadną w pamięci startujących.

Rywalizacja toczyła się na trzech dystansach, najkrótszy dystans to trasa tzw. turystyczna, tutaj większość specjalnie nie przejmowała się wynikiem – na linię maty dojechało 252 zawodników. Należy jednak odnotować, że rywalizacje wygrał Tomasz Kamieńczyk z Obornik. Na metę 39 km dystansu MINI dotarło 430 zawodników, zwyciężył Szczepan Paszek z Bolesławca. Wymagający dystans MEGA o długości 67 km najszybciej przejechał Andrzej Kaiser z Bytowa, na tym dystansie rywalizowało 62 zawodników.

Linki do wyników:

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-12km

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-39km

http://wyniki.plus-timing.pl/pdf/mtb_oborniki_2018-67km

Galeria zdjęć - głównie z trasy MINI -> https://www.eoborniki.pl/galerie-zdj/category/288-dt4you-mtb-maraton-oborniki-2018.html (jeżli odnajdziesz się na zdjęciu i chcesz zdjęcie w oryginalnej rozdzielczości podaj numer zdjęcia i wyślij zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - opłata = polubienie profilu portalu na Facebooku)