Skip to main content


Zapisy na MTB do jutra!

| MP | Kolarstwo

mtb11

Jak informują organizatorzy DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI, formularze elektroniczne zostają aktywne do 6 maja, do godz. 8.00.

Na godzinę 20:00 zgłosiło się łącznie 513 uczestników:

trasa turystyczna – 148 osób

trasa MINI – 275 osób

trasa MEGA – 90 osób

Na starcie jednej z największych imprez sportowych w obornikach, stawiło się około 300 rowerzystów. W 2024 roku DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI odbywał się w deszczowej aurze, co wcale nie oznaczało, że warunki były trudniejsze od suchej, słonecznej aury.
Grupa zapaleńców na czele z Leszkiem Kaźmierczakiem pokonała 350 km zbierając pieniądze dla Adriana, to niesamowity wyczyn.
Na ścieżce rowerowej z Słonaw do Stobnicy od godziny 12:00, 24 czerwca 2023 trwa rywalizacja rowerzystów z czasem i samym sobą w ramach Rowerowej Nocy Kupały.
Maja Włoszczowska, znana polska kolarka górka opublikował na swoim profilu społecznościowym apel o pomoc w odzyskaniu skradzionych rowerów.
DT4YOU MTB Maraton od kilku lat rozpieszcza zwolenników jazdy na rowerze, lecz w tym roku może być inaczej. Od kilku miesięcy świat walczy z wirusem COVID-19, w Polsce spotykamy się z odwoływaniem wielu imprez masowych, nie ominęło to również maratonu MTB.  
Leszek Kaźmierczak pokonał na rowerze dystans 680 km na jubileusz Obornik.
Mariusz Gil został zwycięzcą VI edycji DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI.