Skip to main content

DT4YOU MTB Maraton odwołany!

| Łukasz | Kolarstwo

DT4YOU MTB Maraton od kilku lat rozpieszcza zwolenników jazdy na rowerze, lecz w tym roku może być inaczej. Od kilku miesięcy świat walczy z wirusem COVID-19, w Polsce spotykamy się z odwoływaniem wielu imprez masowych, nie ominęło to również maratonu MTB.

 

W dniu dzisiejszym organizatorzy poinformowali o odwołaniu zawodów, które miały się odbyć 25 kwietnia, a zarazem nie skreślając możliwości odbycia się ich w innym terminie.

Zawodnicy, którzy ujścili opłaty startowe otrzymają ich zwrot. Wypłaty będą się odbywać sukcesywnie, przez co organizatorzy proszą o cierpliwość.

 

Sytuacja ta z pewnością jest trudna dla samych organizatorów, jak i zawodników. Mamy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy, a sam maraton przyciągnie na obornickie tereny wielu rowerzystów.

350 km w czasie Rowerowej Nocy Kupały

Grupa zapaleńców na czele z Leszkiem Kaźmierczakiem pokonała 350 km zbierając pieniądze dla Adriana, to niesamowity wyczyn.

Trwa Rowerowa Noc Kupały

Na ścieżce rowerowej z Słonaw do Stobnicy od godziny 12:00, 24 czerwca 2023 trwa rywalizacja rowerzystów z czasem i samym sobą w ramach Rowerowej Nocy Kupały.

Maja Włoszczowska okradziona

Maja Włoszczowska, znana polska kolarka górka opublikował na swoim profilu społecznościowym apel o pomoc w odzyskaniu skradzionych rowerów.

Na jubileusz przejechali 680 km rowerami

Leszek Kaźmierczak pokonał na rowerze dystans 680 km na jubileusz Obornik.

750 zawodników na starcie VI DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI

Mariusz Gil został zwycięzcą VI edycji DT4YOU MTB MARATON OBORNIKI.

Kolarze Św. Mikołaja w Obornikach (foto)

Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki zorganizowała po raz czwarty akcję dla Obornickiej Ochronki.

Sukcesy obornickich kolarzy w gorącym Łasku

Oborniccy kolarze dobrze zaprezentowali się podczas Pucharu Polski w Łasku.