Medalowo z Mosiny

W sobotę 16 lutego najmłodsi zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Turnieju Młodych Talentów Mosina Cup 2019, który był rozgrywany w Mosinie. 

Dla większości tych karateków był to pierwszy start w zawodach, dlatego też nie obyło się bez wielu emocji również ze strony rodziców. Starty okazały się jednak bardzo udane i prawie wszyscy wrócili z medalami.

Nasi medaliści w poszczególnych kategoriach wiekowych to:
Konkurencja kata:
I m Alicja Paulus ,Filip Kapczyński ,Kamil Jarysz ,Krystian Chrzanowski
II m Zosia Piszczek,Filip Krzywicki

Konkurencja kihon:
I m Zuzanna Paulus, Brajan Kasprzycki, Lilianna Olchowy
II m Filip Filipiak, Agata Korczyńska , Antonina Filipiak
III m Dawid Piechowiak w roczniku 2012

Tor sprawnościowy:
III m Filip Filipiak,Zuza Paulus, Alicja Paulus

Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy. Udział w zawodach był finansowany ze środków UMi G Oborniki.

(fotografie otrzymane od Obornickiego Klubu Karate)

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież