37 medali dla Karate Team Oborniki (foto)

Karate Team Oborniki wywalczyło na Otwartych Mistrzostwach Poznania 37 medali.

 

 

  dużymi sukcesami wrócili zawodnicy Karate Team Oborniki z ostatnich w tym roku zawodów , które odbyły się w Kobylnicy. Karatecy trenowani przez Wojciecha Blocha( w liczbie 26) rywalizowali w Otwartych Mistrzostwach Poznania wśród 14 klubów Wielkopolski, ale także  Bydgoszczy, Wrocławia, Gniezna zdobywając w sumie aż 37 medali we wszystkich kategoriach wiekowych zarówno w kata(pokazy) jak i  kumite (walka). Były to ostatnie w tym bogatym we wspaniałe wyniki sportowe roku kalendarzowym , po raz kolejny zakończone triumfem obornickich sportowców.

Udział w zawodach w całym roku możliwy był dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Obornikach.

Złote medale : Stanisław Korbanek (kihon 2012), Kamil Jakubek (kihon 2010), Michał Radziwołek (kata 2009), Tobiasz Wiśniewski (kata 2011), Nikodem Januszak (kumite 2004), drużyna w składzie -M.Radziwołek, T.Jurewicz, W.Wiśniewski- dwa złote medale– w roczniku 2007 i 2009

Srebrne medale : Antoni Bloch (kihon 2012), Adam Leśnik (kumite 2004),Igor Urbaniak (fantom 2009) ,Kamil jakubek (fantom 2010), Sheraz Malik (kata 2009), Wiktor Malinowski (kumite 2008), Kacper Rodak (dwa-kumite i kata 2003), Maria Springer (kata 2007), Paweł Wachniak (kata 2007), Marta Banaszkiewicz (kata 2009), Monika Dmytruszyńska (kata 2005),drużyna w składzie –Wiktor Malinowski, Igor Urbaniak, Tobiasz Wiśniewski, drużyna w składzie : Malina Franckowska, Maria Springer, Marta Banaszkiewicz

Brązowe medale : Jakub Kuklewski(dwa –kumite i kata 2001)Hubert Plewa (kumite 2004), Sheraz Malik (kata 2008) ,Antoni Bloch (dwa-fantom i tor przeszkód 2012), Stanisław Korbanek (fantom 2012), Igor Urbaniak (kihon 2009), Kacper Rodak (dwa kumite open kadetów i juniorów),Igor Urbaniak (kata 2009), Wiktor Wiśniewski (kata 2009),Marcelina Aleksandrowicz (dwa –kumite i kata 2005), Bartek Fiołek (dwa-kumite i kata 2006),Malina Franckowska (5 miejsce kata), Jakub Jurewicz (kata 2006), Tymon Jurewicz (kata 2009),drużyna w składzie : J.Jurewicz, B.Fiołek, A.Leśnik.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież