Oborniccy Karatecy na ogólnopolskim turnieju karate w Mosinie

W sobotę 17 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate LOTTO DYNAMIC CUP, który odbywał się w Mosinie.

W zawodach uczestniczyły wszystkie grupy wiekowe od kategorii dziecięcej aż do master, dzięki czemu często udział w tych zawodach miał charakter rodzinny gdyż mogły startować zarówno dzieci jak ich rodzice.

Zawodnicy z Obornik startowali we wszystkich grupach wiekowych zdobywając łącznie 17 medali.
W konkurencji kata drużynowego i indywidualnego w swoich kategoriach wiekowych złote medale zdobyli: Paweł Przewoźny, Arek Mańkowski, Kamila Bracikowska, Magda Wojtkowiak, Krystian Chrzanowski, Magda Piecha.
Srebrne medale: Paweł Baran, Artur Wróblewski, Alicja Paulus
Brązowe: Arek Mańkowski, Ernest Runowski, Stefania Runowska,
W konkurencji kumite pierwsze miejsce wywalczyli: Paweł Przewoźny oraz Jakub Tyszka drugie miejsce Jędrek Ślachciak a brązowy medal Arek Mańkowski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież