KARATE TEAM OBORNIKI TRIUMFUJE NA PUCHARZE POLSKI KARATE

Karate Team Oborniki wygrało klasyfikację medalową na Pucharze Polski Karate.

Dużym sukcesem dla obornickich karateków prowadzonych przez Wojciecha Blocha zakończył się Puchar Polski Karate Shotokan, który odbył się w minioną sobotę w Stargardzie Szczecińskim. Zawodnicy Karate Team Oborniki wywalczyli 23 medale zostając najlepszym klubem zawodów w klasyfikacji medalowej, a Kacper Rodak zdobywca  4 złotych medali obwołany został najlepszym i najbardziej wszechstronnym zawodnikiem turnieju. Start był inauguracją sezonu dla karateków(kategorie-młodzik,kadet,junior,senior), ale także eliminacją do zbliżających się Mistrzostw Europy Karate Shotokan, które pod koniec listopada odbędą się w Serbii. Nie zabraknie na nich także zawodników z Obornik, ale o powołaniach zdecydują już trenerzy reprezentacji Polski.

ZŁOTE MEDALE: Kacper Rodak –dwa (kata i kumite indywidualne młodzików) , Monika Dmytruszyńska –dwa (kata ind .młodziczek , kata ind. kadetek), Olga Kaczmarek (kata ind. juniorek), Jakub Kuklewski (kumite ind.  kadetów), drużyna w składzie : Mikołaj Michalak,Jakub Kuklewski,  Kacper Rodak- dwa-(kata drużynowe  kadetów i kata juniorów)

SREBRNE MEDALE: Marta Zydorczak –(kata młodziczek), Gracjan Maciejewski –( kata młodzików), Jakub Kuklewski-(kata kadetów), Olga Kaczmarek –( kata seniorek), drużyna w składzie : Julia Wojciechowska, Monika Dmytruszynska, Marta Zydorczak-(kata kadetek), drużyna : Monika Kuźniak, Olga Kaczmarek, Julia Wojciechowska-(kata seniorek)

BRĄZOWE MEDALE: Filip Kuźniak –dwa (kata, kumite młodzikow), Julia Wojciechowska -dwa(kata kadetek i kata juniorek), Monika Kuźniak (kata seniorek), Nikodem Januszak (kumite młodzików), ,Kuba Kuklewski (kata juniorów), Kacper Rodak (kata kadetów), drużyna w składzie Nikodem Januszak, Filip kuźniak, Gracjan Maciejewski (kata kadetów).

2018/sport/2018-10/21/22

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież