Srebro z Pucharu Polski dla Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 20 października dwójka zawodników Obornickiego Klubu Karate brała udział w Pucharze Polski Karate Shotokan, który odbywał się w Stargardzie.

Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate, dla których był to start kontrolny przed odbywającymi się w listopadzie w Serbii Mistrzostwami Europy Shotokan spisali się bardzo dobrze zdobywając aż trzy medale.
Srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego juniorów wywalczył Maciej Műllauer.

Tego samego wyczynu dokonał także Łukasz Pietrzak ale w kategorii master. On też dołożył kolejny srebrny medal w konkurencji kumite indywidualnego seniorów. Warto wspomnieć, że już w najbliższy wtorek Łukasz wylatuje do Portugalii na Mistrzostwa Świata Karate FSKA, gdzie będzie reprezentował barwy naszego miasta i kraju.

Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież