Karate Team Oborniki ogłasza nabór

Karate Team Oborniki rozpoczęło nabór do swojego klubu. Trenerem koordynatorem w klubie jest dwukrotny mistrz świata Wojciech Bloch.

Karate Team Oborniki serdecznie zaprasza do nowego naboru do grup początkujących, średnich i zaawansowanych w Naszym Klubie. Zapraszamy dzieci do grup 5-6 latków, 7-9 latków, 10-12 latków oraz młodzież do grup 13-14 lat. Nabór prowadzony będzie przez cały rok szkolny, pierwszy miesiąc treningów próbnych bez żadnych opłat. Zapraszamy na stronę klubową Karate Team Oborniki, gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Kontakt w sprawach treningów -WojciechBloch, tel.888-585-785, mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zapraszamy

                     Karate Team Oborniki   –  KLUB MISTRZÓW ŚWIATA I EUROPY  –  Dołącz do Nas !!!

                               PASJA   |   PEWNOŚĆ SIEBIE   |   WYCHOWANIE   |   ZDROWIE

       Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów według specjalnie dostosowanego programu treningowego wszechstronnie rozwijającego sprawność dzieci. Duża liczba zabaw, bezstresowa atmosfera, poznawanie coraz trudniejszych technik karate, układów kata,  kopnięć,bloków oraz wiele ćwiczeń gimnastycznych i rozciągających to tylko niektóre z elementów treningu, które dzieci poznawać będą w czasie zajęć. Wszyscy trenujący w Karate Team Oborniki mają możliwość uczestnictwa w zawodach sportowych, półkoloniach, obozach, egzaminach na stopnie karate (pasy) oraz wielu innych atrakcjach przygotowywanych przez trenerów oraz zarząd klubu.

          Głównym naszym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej oraz promowanie sportu jako pasji, tak aby stały się nieodłącznym elementem życia człowieka. Wiek przedszkolny oraz szkolny to okres  najbardziej plastyczny i podatny na wszelkie oddziaływania wychowawcze, jest najlepszym okresem na wpajanie dziecku nawyków i zainteresowań, związanych z aktywnością ruchową.

Program zajęć dostosowany jest do wieku dzieci. Obejmuje gry i zabawy ruchowe rozwijające sprawność ogólną, kształtujące zwinność, koordynację ruchową i gibkość. Dzieci poznają elementarne techniki różnych sportów, uczą się także dyscypliny i pozytywnej postawy do aktywność ruchowej.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież