Podbili Dublin

Z 9 medalami i pasem mistrzowskim wrócili z Dublina zawodnicy MMA.

Na co dzień trenują w Obornikach i Murowanej Goślinie. Trenują MMA, czyli mieszane sztuki walki w których trzeba poruszać się  dobrze zarówno w parterze jak i tzw. stójce. W pierwszym weekendzie września zawodnicy trenujący pod okiem Sławka Irackiego i Mateusza Juskowiaka wzięli udział w corocznym międzynarodowym turnieju NAGA Champion w Dublinie. Turniej organizowany jest przez federację Naga Grappling, a zawodnicy rywalizowali w grapplingu. Czym jest ten grappling, to trochę taka odmiana zapasów, a dokładnie walka na chwyty wykorzystująca techniki różnego rodzaju chwytów takich jak dźwignie, rzuty duszenia. W walce zabronione są wszelkiego rodzaju uderzenia. Turniej okazał się bardzo udany dla naszych zawodników bowiem zdobyli oni aż 9 medali i pas mistrzowski. 

 

* Sławomir Iracki brąz Masters ekspert 85-90 kg
* Mateusz „Bolo” Juskowiak pas w masters ekspert super Heavy-Weight
* Krzysztof Mendlewski złoto w Intermadiate 70- 75 kg
* Patryk Stoiński srebro w Intermadiate 75-80 kg
* Kamil Karasiewicz złoto w Beginner 80-85 kg
* Filip Stawowy złoto w Beginner open
* Jakub Szukała brąz w Intermadiate 65-70 kg
* Michał Staszak srebro w Beginner 90-100 kg
* Bartosz Zawadzki złoto Intermadiate 75-80 kg
* Michał Kubiak srebro w Beginner 70-75 kg

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież