Obóz sportowy Karate Team w Międzywodziu (foto + film)

Karate Team Oborniki ma za sobą obóz sportowy w Międzywodziu.

Po trudach sezonu startowego , który zakończył się w czerwcu zawodnicy Karate Team Oborniki wybrali się na obóz sportowy do Międzywodzia. Ponad 100 zawodników wraz z trenerami i opiekunami  aktywnie wypoczywało nad polskim morzem korzystając z pięknej słonecznej pogody. Najmłodsi  uczestnicy brali udział w szeregu atrakcji przygotowanych przez opiekunów, natomiast starsi zawodnicy mocno trenowali ,ładując akumulatory na starty po wakacjach. Dzieci miały okazję trenować pod okiem swoich klubowych opiekunów Wojciecha Blocha, Macieja Drążewskiego , Olgi Kaczmarek, a także zaproszonych gości  m.in. Michała Głowackiego  z Wrocławia, wielokrotnego medalisty Mistrzostw Europy i Świata w karate. Obóz był okazją do wspaniałej zabawy ,ale przede wszystkim  był doskonałą formą integracji pomiędzy zawodnikami, którzy na co dzień trenują w różnych grupach klubowych .

  W okresie wakacyjnym najstarsza grupa wyczynowa klubu będzie przygotowywać się do nowego sezonu trenując na obornickich obiektach (siłowni, basenie, stadionie, sali), a także na zgrupowaniach i stażach  prowadzonych przez zawodników zagranicznych, które odbędą się z końcem sierpnia. Udział w  tych wydarzeniach sportowych jest możliwy dzięki  dużemu wsparciu ze strony Urzędu Miasta i Gminy Oborniki.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież