Sukcesy Karate Team na międzynarodowym turnieju

sukcesy karate team oborniki na miedzynarodowym turnieju

Reprezentanci Karate Team Oborniki odnieśli kolejne międzynarodowe sukcesy.

W sobotę 7 kwietnia  w Łodzi odbył się międzynarodowy Turniej Karate Harasuto Cup . Udział w nim wzięli najlepsi zawodnicy z Polski z ponad 60 klubów ,a także kluby oraz reprezentacje narodowe z 14 krajów Europy. W gronie walczących zawodników znalazło się także 9 karateków z Karate Team Oborniki trenowanego przez Wojciecha Blocha. 

Oborniccy atleci zdobyli trzy medale ,dzielnie rywalizując w kategoriach kata i kumite. Największy sukces odniosła Olga Kaczmarek , która w kategorii kata seniorek wygrała 3 rundy, a w półfinale uległa reprezentantce Danii. W meczu o 3 miejsce spotkała się z najlepszą polską zawodniczką –Mistrzyni ą Polski Seniorek i aktualną reprezentantką Polski Aleksandrą Jędrzejczyk z Łodzi. Po niezwykle zaciętym boju Olga zwyciężyła decyzją sędziów 3-2 po raz pierwszy w karierze pokonując tak utytułowaną zawodniczkę.

Wspaniale spisała się także drużyna seniorek w kata gdzie obok Olgi wystartowała Julia Wojciechowska i Monika Kuźniak. Dziewczyny awansowały do finału, gdzie musiały uznać wyższość drużyny z Prudnika zdobywając ostatecznie srebrny medal. W kata drużynowym kadetów również srebro wywalczyli: Mikołaj Michalak, Filip Kuźniak, Gracjan Maciejewski.

Bardzo blisko medalu była Monika Dmytruszyńska, która jako jedyna Polska w swojej konkurencji walczyła o podium. Ostatecznie stanęła tuż za nim przegrywając walkę o medal decyzją sędziów 2-3.  Udany start zaliczyli także Marta Zydorczak  oraz Jakub Kuklewski, którym  nie udało się  zdobyć medalu, ale zaprezentowali wysoki poziom sportowy.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież