Obornicki Klub Karate z 24 medalami na Mistrzostwach Wielkopolski

obornicki klub karate z 24 medalami na Mistrzostwach wielkopolskiObornicki Klub Karate zdobył 24 medale na Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF.

W niedzielę, 4 lutego zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski w Karate WKF. Zawody odbyły się w Murowanej Goślinie i zgromadziły kilkuset zawodników z kilkudziesięciu klubów z województwa Wielkopolskiego i Kujawsko-Pomorskiego.

Nasi karatecy jak zwykle spisali się bardzo dobrze i zdobyli aż 24 medale w następujących konkurencjach:

Kata drużynowe:

I m Tytus Włodarczak, Piotr Kulikowski, Krystian Chrzanowski

Kata indywidualne:

I m Bartek Wróblewski, Piotr Kulikowski, Wiktoria Kulupa, Magdalena Wojtkowiak

II m Krystian Chrzanowski, Zosia Piszczek, Laura Chrzanowska

III m Alicja Paulus, Julian Kaczmarek, Olgierd Grześkowiak, Filip Krzywicki, Tytus Włodarczak, Konrad Świstowski, Jakub Wróblewski

Kumite indywidualne:

III m Olgierd Grześkowiak

Fantom:

II m Bartek Wróblewski

III m Tytus Włodarczak

Kihon:

I m Filip Kapczyński

II m Wiktoria Konotowska, Malwina Pietrowska, Magda Piecha

III m Aleksander Konotowski, Kamil Jarysz

W dniach od 2 do 4 lutego W Soczi w Rosji odbywały się także Mistrzostwa Europy Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF, w których brała udział Kamila Bracikowska.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież