Kolejne sukcesy Karate Team

Kolejne sukcesy Karate Team z Obornik

Znakomitą formę potwierdzili podopieczni Wojciecha Blocha z Karate Team Oborniki, którzy wystartowali w Suchym Lesie na Pucharze Polski Karate Shotokan(karate stylowe) .

 

W kategoriach kata młodzików, kadetów i juniorów zdobyli aż 5 medali, zyskując jednocześnie punkty kwalifikacyjne do reprezentacji Polski Karate Shotokan na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w listopadzie. Najlepszą zawodniczką turnieju została Olga Kaczmarek, która wygrała swoja konkurencję w kategorii kadetów (16-17) lat, a także juniorów (18-20) pokonując najlepsze krajowe zawodniczki z którymi zaciekle rywalizuje w tym sezonie .

Wraz z koleżankami z drużyny-Moniką Kuźniak(8 miejsce indywidualnie) oraz Julią Wojciechowską (5 miejsce indywidualnie) wywalczyła srebrny medal w kata drużynowym.

Jakub Kuklewski zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualnego młodzików, a drużyna prowadzona przez Kubę  wraz z Kacprem Rodakiem i Mikołajem Michalakiem wywalczyła drugie miejsce.  

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież