Kolejny sukces karateków z Obornik na arenie krajowej.

| OKK, red. TW | Sztuki walki

fot. OKKW sobotę 4.06.2011 dwójka zawodników Obornickiego Klubu Karate brała udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate WKF, które odbyły się w Solcu Kujawskim.

Ta prestiżowa impreza będąca najważniejszym wydarzeniem sportowym w roku dla karateków 11 i 12-letnich /dla tej kategorii wiekowej nie są organizowane mistrzostwa Polski, była dla nich okazją do tego by zaprezentować się trenerom kadry oraz zdobycia punktów do rankingu najlepszych zawodników w kraju.

Z pewnością z tej szansy skorzystali Sara Wosicka, która wywalczyła złoty medal w kumite /walka/ w kategorii –43 kg i brązowy medal w kata /układy/ a także Dominik Królski, który wywalczył drugie miejsce w kumite w kategorii +55 kg.

Te wyniki to z pewnością dobry prognostyk na to by kolejne już pokolenie obornickich karateków szkolonych przez trenera Tomasza Wosickiego dołączyło do grona reprezentantów naszego kraju.

Na zdjęciach Sara Wosicka i Dominik Królski

źródło OKK, red. TW

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!