Karatecy z Obornik wśród najlepszych w Wielkopolsce

| OKK red.TW | Sztuki walki

Obornicki Klub KarateW niedzielę 8 maja w Suchym Lesie odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Karate Shotokan. Do rywalizacji stanęli zawodnicy z 17 klubów z terenu naszego województwa oraz  z tak odległych miejscowości jak Bielsko Biała, Głubczyce czy Stargard Szczeciński.

Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate jak zwykle doskonale bronili barw naszego miasta zdobywając łącznie 6 medali. W konkurencji kumite /walka/ I miejsce zajęli Janek w Królski w kat 8-9 lat i Dominik Królski w kat. 12 – 13 lat oraz II m Sara Wosicka w kat. 12 – 13 lat dziewcząt.

W konkurencji kata /układy/ II m wywalczył Janek Królski w kat 8-9 lat oraz III miejsce Dominik Królski i Sara Wosicka obydwoje w kat 12 –13 lat. W zawodach wzięli również udział Wiktor Szymczak, Kacper Bromberek i Michał Łopatka.

Na zdjęcjach:

• Dominik Królski
  • D. Królski, J. Królski, M. łopatka i K. Bromberek

źródło OKK red.TW

Brązowy medal z Mistrzostw Polski Seniorów w Karate.

W sobotę 06 kwietnia 2024, w Kleszczewie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate.

Udany start zawodników Obornickiego Klubu Karate

W sobotę 09.03.2024, zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate UKEMI CUP w Kobylinie gdzie wywalczyli dwa medale.

Turniej Karate w Objezierzu.

W sobotę 03 lutego w Objezierzu k. Obornik odbył się Turniej Karate Dzieci i Młodzieży CHAMPIONS CUP. W zawodach wzięło ponad 200 zawodników, wśród których znaleźli się także zawodnicy Obornickiego Klubu Karate.

Obornicki Klub Karate najlepszym klubem mistrzostw Polski

W sobotę 25 listopada zawodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział II Mistrzostwach Polski Masters w Karate WKF, które odbywały się w miejscowości Witkowo.

Sportowy weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate

Niezwykle intensywny był miniony weekend dla zawodników Obornickiego Klubu Karate. W sobotę brali oni udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Zdun gdzie wywalczyli komplet medali w konkurencji kata indywidualnego.

Karate Team Oborniki: SREBRNE Dziewczyny i BRĄZOWY Kacper na Mistrzostwach Polski Seniorów w karate WKF

Karate Team Oborniki przywiozło dwa medale z Mistrzostw Polski. Zawody odbywały się w Karpaczu.

Lato z Champion Academy. Poznajmy się lepiej!

Champion Academy Oborniki zaprasza na Lato z Champion Academy!