Siedmiu zawodników z Obornik wyrusza na podbój Europy

Zawodnicy Karate Team Oborniki w najbliższy weekend wystartują na Mistrzostwach Europy Karate w Hiszpanii(Kadyks) reprezentując swój Kraj.

Oborniccy sportowcy - Olga Kaczmarek, Monika Dmytruszyńska, Kacper Rodak, Gracjan Maciejewski, Marta Zydorczak, Nikodem Januszak, Mikołaj Michalak, na co dzień trenujący pod okiem Wojciecha Blocha staną do rywalizacji z najlepszymi zawodnikami Kontynentu w kategoriach młodzik, kadet, junior i senior. Marzenia zawodników trenujących karate od 10 lat właśnie się spełniają. Nigdy w historii startów w dyscyplinie karate nie zdarzyło się, aby aż tylu zawodników z jednego klubu stanowiło o sile Reprezentacji Polski.

Zarząd, Trenerzy, Rodzice oraz Zawodnicy Karate Team Oborniki dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji i dofinansowaniu wyjazdu. Dziękujemy Urzędowi Miejskiemu w Obornikach, wszystkim wpłacającym na zrzutka.pl, Naszym Klubowym Rodzicom, Firmom i prywatnym osobom za pomoc finansową, Pani Dyrektor SP3 Lidii Polcyn za udostępnienie obiektów sportowych. 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież