Powołania do Reprezentacji Polski zawodników Karate Team Oborniki

Po najlepszym w historii sezonie startowym zawodników Karate Team Oborniki na arenach krajowych w konkurencjach indywidualnych, Polski Związek Karate powołał aż 6 obornickich karateków do szerokiej Kadry Narodowej w kategoriach młodzik, kadet, junior, senior.

Są to : Olga Kaczmarek, Kacper Rodak , Nikodem Januszak, Monika Dmytruszyńska, Gracjan Maciejewski, Mikołaj Michalak. Czterech pierwszych (aktualni Mistrzowie Polski) wystąpi w najbliższy weekend(20-22.09) na Mistrzostwach Świata w Portugalii( Lizbona) w konkurencjach kata i kumite .Zawodnicy na co dzień trenujacy w klubie pod okiem Wojciecha Blocha i Macieja Drążewskiego swoją formę do Mistrzostw szlifowali w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież