Olga Kaczmarek wygrała Mistrzostwa Austrii! (foto)

Olga Kaczmarek zwyciężyła w sobotę 25 maja w Otwartych Mistrzostwach Austrii w karate.

Zawodniczka trenująca na co dzieńpod okiem Wojciecha Blocha w Karate Team Oborniki, reprezentowała kadrę Polski na międzynarodowym turnieju Austrian Karate International Championships 2019. Zawody odbyły się w miejscowości ST. Georgen. Oborniczanka zdobyła trzy medale zwyciężając w kata indywidualnym seniorek, w kata drużynowym seniorek oraz zajmując drugie miejsce w kata u21.

Był to najlepszy indywidualny występ ze wszystkich zawodników startujących na tych międzynarodowych Mistrzostwach Austrii.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież