Zawodnicy Obornickiego Klubu Karate w Sopocie i Kleszczewie

W minioną sobotę zwodnicy Obornickiego Klubu Karate brali udział w dwóch turniejach. W Sopocie o międzynarodowym turniej Grand Prix Sopot Arawaza Cup. Gdzie Ola Wieczorek wywalczyła brązowy medal w konkurencji kumite seniorek w kategorii – 61 kg.

A także w Kleszczewie gdzie rywalizowali w Mistrzostwach Szkół Województwa Wielkopolskiego w Karate Olimpijskim WKF. Tu wywalczyli cztery medale w konkurencji kata:
- Alicja Pauls i Bartek Wróblewski z S.P. nr 3 zdobywając srebrne medale
- Krystian Chrzanowski i Magdalena Wojtkowiak z S.P nr 2, zdobyli brązowe medale
Na tych zawodach zawodnicy reprezentowali nie kluby lecz swoje szkoły.
Wszystkim medalistom i uczestnikom gratulujemy.

Udział w zawodach był sfinansowany ze środków UMiG Oborniki.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież