Największy seniorski sukces w historii Karate Team Obornik (foto)

Zawodniczki klubu Karate Team Obornik zostały srebrnymi medalistkami seniorskich Mistrzostw Polski w karate olimpijskim!

W niedzielę 14 kwietnia w Legnicy z udziałem 30 klubów i 200 zawodników odbyły się Mistrzostwa Polski w karate olimpijskim seniorów. Karate Team  wystawił do startu 4 zawodników, którzy wciąż przynależą wiekowo do kategorii junior, ale mają już  prawo startu w zawodach seniorskich. Wychowankowie Wojciecha Blocha, którzy swoją przygodę z karate zaczęli w roku 2008 od grup dziecięcych, dziś odnieśli swój największy jak dotychczas sukces w seniorskiej  karierze sportowej. Olga Kaczmarek startując w kategorii kata indywidualnego seniorek wygrała aż  cztery razy po 5-0, pokonując zawodniczki z Prudnika, Opola, Łodzi, Szczecina i dotarła do finałowej walki o złoto. Tam uległa zawodniczce z Wrocławia 1-4, zdobywając ostatecznie srebrny medal.

Wspaniale spisała się także nasza żeńska drużyna kata, która po ciężkich bojach dotarła również do finału, gdzie uległa drużynie z Prudnika, stając na drugim stopniu podium. W składzie naszego teamu wystąpiły :Monika Kuźniak, Julia Wojciechowska, Olga Kaczmarek. W zawodach wystartował również Mikołaj Michalak, który przez błąd techniczny uległ zawodnikowi z Wrocławia i zajął ostatecznie 11 miejsce.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież