Rogoźnianka wicemistrzynią Polski

Julia Samolak została wicemistrzynią Polski w Taekwon-do.

6 kwietnia hala sportowa w Kątach Wrocławskich była miejscem walk o tytuły mistrzowskie Polskiej Federacji Taekwon-do. Wśród uczestników Mistrzostw Polski znalazła się Julia Samolak z Rogoźna. W kategorii do 55 kg zdobyła srebrny medal.

W sobotnich Mistrzostwach Polski udział wzięło ponad 600 zawodników. Dla młodej zawodniczki to ogromny sukces. Życzymy wielu kolejnych udanych występów na arenach całego świata.

taekwondo

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież