Karate Team wciąż w natarciu!!!

Zawodnicy Karate Team Oborniki wzięli udział w kwalifikacjach do Mistrzostw Polski kadetów i juniorów.

W dniu 30 marca w  Szczecinie odbyły się ogólnopolskie kwalifikacje do Mistrzostw Polski kadetów i juniorów. Zawodnicy Wojciecha Blocha zdobyli  6 medali. Kacper Rodak zdobył srebrny medal w kata kadetów(4 wygrane rundy), srebrny także w kumite(wygrane 4 walki 8-0,w finale remis i wskazanie sędziów na przeciwnika), srebrna także Monika Dmytruszynska (kata kadetek-wygrane 4 rundy i przegrana w finale), brąz dla Nikodema Januszaka w kumite kadetów do 52 kg(wygrane 3 walki, porażka w półfinale i zwycięstwo w meczu o brąz). Wspaniale spisały się drużyny : kata juniorów - Mikołaj Michalak, Gracjan Maciejewski, Kacper Rodak-2 miejsce na 8 teamów  oraz drużyna kumite, która po fascynujących i zaciętych walkach wywalczyła brązowy medal (12 startujących teamów). Skład druzyny: Adam Leśnik, Nikodem Januszak, Kacper Rodak. Mamy już zdobytych 6 kwalifikacji do Mistrzostw Polski, w następnych eliminacjach , które odbędą się 13 kwietnia w Legnicy walczyć będą jeszcze juniorki:Julia Wojciechowska, Monika Kuźniak, Olga Kaczmarek oraz Marta Zydorczak.

Udział w zawodach był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Miejskiego w Obornikach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież