Informacje organizacyjne dla uczestników Biegu Niepodległości

Uczestnicy lX Biegu Niepodległości mogą odebrać pakiety startowe nie tylko w niedzielę, ale także w sobotę.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące IX Biegu Niepodległości. Dowiecie się w jaki sposób odebrać pakiet za innego uczestnika, gdzie znajduje się biuro zawodów oraz kiedy należy pojawić się na starcie biegu.

Biuro zawodów, jak co roku, będzie mieściło się w Zespole Szkół im. gen. Tadeusza Kutrzeby przy ul. Ks. Szymańskiego 5. Wolontariusze będą czekać na was:
- 10 listopada (sobota) godz. 12.00-15.00
- 11 listopada (niedziela) godz. 7.00-10.15
 
Chcąc odebrać pakiet startowy należy posiadać przy sobie dokument tożsamości. Organizator dopuszcza również odbiór pakietu przez inną osobę. W tej sytuacji zawodnik powinien przekazać podpisaną kartę startową osobie, która będzie odbierać pakiet. Karta startowa dostępna będzie od dnia 8 listopada 2018r. na indywidualnym profilu zawodnika. Dostęp do swojego profilu umożliwi link, który każdy zawodnik otrzymuje na swój adres e-mail w dniu rejestracji. Podkreślamy, że pakiet zostanie wydany tylko i wyłącznie po okazaniu karty startowej, inne oświadczenia nie będą uwzględniane. Informujemy również rodziców, że tylko w ich obecności będą wydawane numery startowe dzieciom. 

W dniu zawodów nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej lub przepisania pakietu startowego.

Informator zawodów - IX Bieg Niepodległości - tutaj.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież