4 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

W 4 Rogozińskim Półmaratonie Przemysła II wystartowało 445 osób. Impreza sportowa odbywała się przy przepięknej pogodzie i prowadziła w dużej częsci przez przepiękne lasy bukowe.

Zwody wygrał Jakub Jańczyk z czasem 1:15 wyprzedzając o około dwie minuty Tomasza Szymczaka i Przemysława Walewskiego. Pierwszą panią była Dorota Lutomska, która ukończyła półmaraton z czasem 1:29. W klasyfikacji mieszkańców wygrali Grabiński Wojtek oraz Kokot Natalia.

Czwarta edycja biegu przyciągnęła sporo biegaczy z całej Polski. Najwięcej biegaczy przejechało z Poznania (127) w dalszej kolejności na starcie pojawili się w liczbie 51 osób mieszkańcy Rogoźna. Pogoda super, trasa bez zmian w stosunku do wcześniejszych edycji. Organizacja na najwyższym poziomie. Rogoziński półmaraton to jedna z najlepszych sportowych imprez organizowana w naszym powiecie.

Wyniki dostępne są na stronie http://wyniki.datasport.pl/results2720/

Prezentujemy Państwu galerię zdjęć z 13,14 i 15 kilometra biegu (link do całej galerii)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież