35 sztafet pobiegło dla Emilki (foto)

35 sztafet wystartowało w charytatywnym biegu dla Emilki.

Z inicjatywy Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego i pod patronatem Burmistrza Obornik Tomasza Szramy na bieżni obornickiego stadionu przy ul. Objezierskiej odbyła się charytatywna sztafeta. Celem imprezy była zbiórka środków na leczenie chorej 4-latki - Emilki Gniedzińskiej. Na starcie pojawiło się 35 sztafet. Drużyny musiały przebiec po 14400 metrów. Każda z nich była zobowiązana też do wpłaty minimum 50zł od każdego uczestnika biegu. Całość środków zasili konto Fundacji wspierającej Emilkę.

W 6x6 Sztafeta dla Emilki wygrał II zespół OKL, a tuż za nim znalazł się SKS Oborniki. Podium uzupełniła sztafeta ANKOS MMA. Drużyna eoborniki.pl sklasyfikowana została na miejscu 14, a bogdanowo.net 33. Serdecznie dziękujemy uczestnikom obu sztafet. 

Komentarze  

#1 Joanna 2018-09-16 16:48
Pięknie, wspaniale mieszkać w miejscu gdzie dzieją sie tak zacne inicjatywy :)
Cytować

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież