Już jest 400 uczestników Biegu Niepodległości (film)

Po kilku dniach zapisów do Biegu Niepodległości na liście uczestników jest już 400 nazwisk!

Bieg Niepodległości wpisał się już na stałe w kalendarz imprez sportowych w powiecie obornickim. Impreza organizowana na ulicach Obornik ma swój niepowtarzalną atmosferę, którą tworzą zawodnicy i kibice. W tym roku będzie to już IX edycja. Bieg będzie zapewne wyjątkowy, bo będzie organizowany w 100. rocznicę odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zachęcamy do uczestnictwa w tej imprezie. Formularz z zapisami do Biegu znajdziecie tutaj, a listę zawodników tutaj.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Obornickiego Centrum Sportu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież