Obornicka Liga Biegowa rośnie w siłę (film)

Blisko 100 uczestników wzięło udział w drugiej odsłonie Obornickiej Lidze Biegowej. 

Piękna słoneczna pogoda zachęciła wiele osób do przybycia na stadion lekkoatletyczny w Obornikach. 13 maja przy ul. Objezierskiej zjawiło się blisko 100 zawodników, którzy chcieli wystartować w drugiej części Obornickiej Lidze Biegowej organizowanej przez SKS Oborniki.

Najmłodsi uczyli się startowania na bieżni lekkoatletycznej i biegali po kilkudziesięciometrowej trasie. Najstarsi rywalizowali na dystansie 400 metrów. Wśród kobiet najszybsza była Michalina Siejakowska. Amadeusz Molski nie miał sobie równych w rywalizacji mężczyzn.

Kolejna, już trzecie, odsłona zawodów odbędzie się 3 czerwca. O Lidze Biegowej rozmawialiśmy tuż po zakończeniu niedzielnych zawodów z Adrian Łazowskim z SKS Oborniki.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież