EXTREME TEAM na III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych (foto)

extreme team oborniki na lll biegu pamieci zolnierzy wykletych

Blisko 300 zawodników wystartowało w lll Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Obornikach. Wśród nich była drużyna EXTREME TEAM Oborniki.

W sobotniej rywalizacji udział wzięło 15 zawodników EXTREME TEAM. Najlepszym z drużyny okazał się Klaudiusz Henschel. Tuż za nim uplasował się Mateusz Daszkiewicz, który opowiedział nam o swoim klubie:

EXTREME TEAM OBORNIKI- w wolnym tłumaczeniu: "Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Ta maksyma towarzyszy naszym zawodnikom podczas całego cyklu przygotowań do najważniejszych startów w sezonie w dyscyplinach: Triathlon, Bieganie, Aquathlon, Pływanie. Przygotowując się pod profesjonalnym okiem kadry trenerskiej, nigdy nie zapominamy co w sporcie najważniejsze-gra fair play oraz wzajemna motywacja i nikomu z extrimowiczów przypominać o tym nie trzeba. Sobotni Bieg był tego najlepszym przykładem. Będąc najliczniejszą spośród wszystkich reprezentacji klubowych ,motywujac się wzajemne każdy zawodnik osiągnął swój indywidualny rekord życiowy. Już w poniedziałek wracamy do ciężkiej pracy nad siłą naszych charakterów i sportową formą.

Już 18 marca EXTREME TEAM Oborniki wystartuje w Aquathlonie pościgowym. Zawody odbędą się w Poznaniu.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież