III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - informacje organizacyjne

informacje organizacyjne przed biegiem zolnierzy wykletych

Obornickie Centum Sportu przekazuje informacje organizacyjne dotyczące III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Już w najbliższą sobotę (3 marca) po raz trzeci odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego organizowany przez Obornickie Centrum Sportu oraz Gminę Oborniki. Bieg to dobra okazja aby w sposób aktywny uczcić bohaterów polskiego podziemia, którym w ostatnich latach staramy się przywrócić pamięć i zasłużoną chwałę. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informację dla uczestników III Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych im. Rotmistrza Pileckiego.

Zawodnicy wystartują z ul. Wybudowanie w kierunku  ul. Juliana Kubiaka gdzie nastąpi nawrót. Długość jednej pętli wynosi około 2,5 km. Każdy z zawodników biegnie dowolną ilość pętli. Całość biegu jest ograniczona limitem czasowym, który wynosi półtorej godziny. Koniec czasu sygnalizować będzie syrena  strażacka. Wygrywa zawodnik który przebiegnie największą ilość pętli.

BIURO ZAWODÓW
Biuro zawodów tak jak w poprzednim roku będzie mieściło się w Hali Sportowej przy ul. Obrzyckiej 88 w Obornikach. Biuro zawodów czynne będzie:


2 marca      piątek
7.00-14.15     biuro Obornickiego Centrum Sportu
3 marca      sobota     DZIEŃ ZAWODÓW
16.30-18.30    hala sportowa OCS, ul. Obrzycka 88


JAK ODEBRAĆ PAKIET STARTOWY
Aby odebrać pakiet startowy należy posiadać przy sobie dokument tożsamości. Pakiet należy odebrać osobiście, organizator nie dopuszcza odbiór pakietu przez inną osobę.

W dniu zawodów nie będzie możliwości przepisania pakietu bądź dopisania się do listy startowej.

 

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież