Wspomnienie Magicznej Mili (film)

Wspomnienie Magicznej Mili - otwarcie kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach

Stadion lekkoatletyczny w Obornikach jest użytkowany przez biegaczy.

13 grudnia oficjalnie otwarto kompleks lekkoatletyczny przy ul. Objezierskiej w Obornikach. Dokonali tego poprzez przecięcie wstęgi m.in. burmistrz Tomasz Szrama i poseł Jakub Rutnicki. Pomimo panujacego tego wieczoru zimna zawodnicy ochoczo wyruszyli  na trasę o długości 1600m. Najszybsza wśród kobiet była Katarzyna Stroińska, a wśród mężczyzn Amadeusz Molski.

Od otwarcia minęło już kilka tygodni. Każdego dnia można w godzinach wieczornych spotkać na bieżni biegaczy. Zapraszamy do korzystania z obiektu, a na zachętę przypominamy, jak wyglądało otwarcie 13 grudnia.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież