Obornicki Klub Lekkoatletyczny na otwarciu kompleksu lekkoatletycznego (film)

Obornicki Klub Lekkoatletyczny na otwarciu kompleksu lekkoatletycznego

Obornicki Klub Lekkoatletyczny był szeroko reprezentowany przez swoich podopiecznych podczas otwarcia kompleksu lekkoatletycznego w Obornikach. W Magicznej Mili zwyciężył Amadeusz Molski.

Zmodernizowany stadion daje wiele możliwości oborniczanom. Mówili o tym podczas rozpoczęcia treningów z najmłodszymi Agnieszka Maluśkiewicz i Sebastian Nowicki. Jeszcze we wrześniu przy pięknej słonecznej pogodzie mogli trenować na obornickim Orliku, ale z czasem musieli przenieść się pod dach hali przy ul. Obrzyckiej.

Poniżej wywiady z dwójką obornickich sportowców.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież