VIII Bieg Niepodległości w Obornikach w relacji filmowej cz.1

viii bieg niepodleglosci w obornikach w relacji filmowej cz. 1

VIII edycja Biegu Niepodległości w Obornikach już za nami.

Główny bieg odbył się o godz. 10:30. Zawodnicy mieli do wyboru 5 lub 10km. Na dłuższym dystansie najlepszy okazał się Przemysław Fornalik z Lwówka Wielkopolskiego z czasem 35:12min. Tuż za nim na mecie pojawił się Sebastian Nowicki z Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego. Najniższy stopień podium przypadło Robertowi Gehrke z Chodzieży.

Na krótszym dystansie najszybszy okazał się Tomasz Zegarlicki z czasem 17:26 min z Horyńca. Drugie miejsce zajął Mateusz Gajewski (Poznań) a trzecie Damian Krotecki (Ludomy). 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież