W środę pierwsze zajęcia Obornickiego Klubu Lekkoatletycznego

Pierwsze spotkanie organizacyjne OKL za nami

Obornicki Klub Lekkoatletyczny ma pierwsze spotkanie informacyjne za sobą.

W poniedziałek 11 września odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne z rodzicami i dziećmi. Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki o 15.00, w środy o 17.00, a w soboty o 11.00. Już jutro odbędzie się pierwszy trening. Poprowadzi go Agnieszka Maluśkiewicz.

O pierwszym spotkaniu opowiedział nam Prezes OKL Michał Zieliński:

Spotkanie odbyło się w Cafe Sport przy hali OCS . Uczestniczyli w nim ze strony OKL oprócz mnie i Agnieszka Maluśkiewicz, Sebastian Nowicki i Andrzej Popa - członkowie Zarządu OKL. Zajęcia w okresie jesienno-zimowym będą odbywać się na orliku przy hali OCS na Osiedlu Leśnym lub w salce gimnastycznej również przy hali.

Przypominamy, że na ukończeniu jest budowa kompleksu lekkoatletycznego przy ul. Objezierskiej 2 w Obornikach. Przyszłośc królowej sportu rysuje się w tym mieście w jasnych kolorach.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież