IX Chrustowski bieg zimowy

bieg

Dzisiaj w Chrustowie o godzinie 12:00 startuje najstarszy bieg w gminie Oborniki. Jest to już dziewiąta edycja biegu i. Bronisława Malinowskiego.

Organizatorzy zapewniają, że trasa jest przygotowana mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Największym problem dla biegaczy może być miejscowe oblodzenie.

Do zawodów zgłosiło się 306 osób, do przebiegnięcia jest 12 kilometrów.  Zachęcamy do kibicowania!

 

 

Jesteśmy gotowi. Trasa przygotowana, podziękowania dla Krzysztofa Siewruka i jego współpracowników z Zarządu Dróg Powiatowych, którzy pracowali na trasie od wczesnych godzin rannych.

Posted by Obornickie Centrum Sportu on 9 stycznia 2016

Dodaj komentarz

Zasady:
Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres redakcja@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież