Bieg Niepodległości w Obornikach

bieg-niepodleglosci

Pierwszym oborniczaninem na mecie Biegu Niepodległości był Krzysztof Nowacki, dobiegł do mety na 12 miejscu, na miejscu 14 zameldował się Wojciech Grabiński z Rogoźna, a 16 był Damian Filoda z Ryczywołu.

To pierwsza trójka z naszego powiatu. Bieg wygrał z czasem 34:02 mieszkaniec Poznania Karol Kazikowski. GRATULACJE dla wszystkich, którzy ukończyli bieg.

W tej chwili zamieściliśmy kilka zdjęć w galerii na naszym profilu FB, reszta zdjęć niebawem.

 

 
Post użytkownika eoborniki.pl.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież