Pobiegli po Puchar Złotej Pyry (foto)

Półmaraton w Obornikach

396 zawodników ukończyło obornicki półmaraton, który odbył się w niedzielę 29 czerwca w Obornikach. Zwycięstwo w biegu po Puchar Złotej Pyry odniósł oborniczanin Dariusz Szrama

Choć w niedzielne południe w Obornikach nie padało to jednak zawodnicy nie mogli mówic o komfortowych warunkach. Przez długi bowiem odcinek trasy zmagali się nie tylko ze swoimi słabościami, ale także z silnym wiatrem. Dodatkowo też momentami świeciło mocniej słońce więc rozstawione na tarsie kurtyny wodne były często wykorzystywane przez biegaczy.

Ostatecznie z wygranej cieszył się Dariusz Szrama z Dąbrówki Leśnej, który po dłuższej przerwie wrócił do biegania po obornickich trasach. Wsród kobiet pierwsze miejsce zajęła poznanianka Kamila Bobińska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z biegu w naszej galerii - kliknij tutaj  --->.

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.


Kod antyspamowy
Odśwież