Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

| fot. Sebastian Nowicki | Biegi

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Fajne te brązowe medale. Bardzo chciałem wygrać i czułem się dobrze przygotowany. Szybka i dynamiczna trasa, niska temperatura, szło dobrze. Jednak sam bieg nie należał do przyjemnych - relacjonuje sobotnie wydarzenie medalista Mistrzostw Polski na social mediach. O krążek nie było jednak łatwo:  Potężna kolka na 3km prawie wykluczyła mnie z rywalizacji i została mi walka z samym sobą. Zanim się zebrałem i odzyskałem trzeźwe myślenie w biegu było już za późno. Dałem z siebie wszystko. Cieszę się jednak z tego co jest i robię swoje. Dziękuję wszystkim za wsparcie i doping - kończy Sebastian Nowicki.

Dla obornickiego biegacza to świetny sezon. Ma w swoim dorobku inny brązowy medal. Najniższe miejsce na podium Mistrzostw Polski zdobył także w biegu na 10 km w Olkuszu.

XV Chrustowski Bieg Zimowy odbył się w trudnych warunkach (foto, film)

Uczestnicy XV Chrustowskiego Biegu Zimowego byli zadowoleni z poziomu organizacji imprezy. Narzekali jednak na pogodę.

Dorota Lutomska i Maciej Soloch najszybsi w Chrustowie (film)

Dorota Lutomska wśród kobiet, a Maciej Soloch wśród panów byli najszybsi w XV Chrustowskim Biegu Zimowym.

Chrustowo. W sobotę pobiegną ponad 10 km

W sobotę w Chrustowie pobiegną już po raz 15. O 11 wystartuje Chrustowski Bieg Zimowy.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.

Podsumowanie 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II

Organizatorzy 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II zapewnili uczestnikom niesamowitą pogodę, deszcz padał kilkanaście godzin przed biegiem, ale przed samym biegiem pojawiło się słoneczko. Po deszczowej pogodzie pozostała jedynie dodatkowa atrakcja w postaci błota na leśnym odcinku trasy.

8 Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie

W związku z organizacją 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie  4 listopada 2023 roku, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Rogoźno. Szczególnie na odcinku drogi Rogoźno-Długa Goślina i Rogoźno-Słomowo. Bieg uliczny rozpocznie się o godzinie 12:00.

Oborniki. Ostatnia szansa na udział w Biegu Niepodległości!

Uwaga to już ostatnia szansa na zapisianie się na Bieg Niepodległości 2023 w Obornikach. Formularz zgłoszeniowy będzie czynny do godziny 23:59, 02.11.2023!