Skip to main content

Charytatywna piątka PoMocy dla Stefanka

| MP | Biegi

W najbliższą sobotę 1.04.2023 odbędzie się charytatywny bieg w Nienawiszczu.

Trasa biegu prowadzi wokół jeziora Nienawiskiego. Celem biegu jest pozyskanie środków na rehabilitację 7-letniego Stefanka, mieszkańca Rogoźna, podopiecznego Fundacji Słoneczko. Start biegu o godzinie 11:00, start Nordi Walking o 11:10.

Elektroniczne zapisy na imprezę zakończyły się 26.03, organizatorzy zapewniają jednak o możliwości  zapisania się w dniu zawodów. Organizator wówczas nie gwarantuje jednak otrzymania przez zawodników numeru startowego oraz pamiątkowego medalu. Opłata startowa za udział w Charytatywnej Piątce PoMocy dla Stefanka wynosi 40 zł od uczestnika Biegu Trail i uczestnika Nordic Walking. Numery startowe wydawane będą w dniu zawodów w biurze zawodów od 9:45. Biuro zawodów znajdować się będzie na Plaży Nienawiszcz.

Miejsce startu:

https://goo.gl/maps/r6QHmwSv4EtaddZ97

Organizatorzy:

KGW Nienawiszcz

Obornicki Klub Lekkoatletyczny

Gmina Rogoźno

Patronat: Roman Szuberski - burmistrz Rogoźna

Wsparcie: Nadleśnictwo Łopuchówko, Lasy Państwowe.

nienawiszcz bieg

 

Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.

Podsumowanie 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II

Organizatorzy 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II zapewnili uczestnikom niesamowitą pogodę, deszcz padał kilkanaście godzin przed biegiem, ale przed samym biegiem pojawiło się słoneczko. Po deszczowej pogodzie pozostała jedynie dodatkowa atrakcja w postaci błota na leśnym odcinku trasy.

8 Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie

W związku z organizacją 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie  4 listopada 2023 roku, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Rogoźno. Szczególnie na odcinku drogi Rogoźno-Długa Goślina i Rogoźno-Słomowo. Bieg uliczny rozpocznie się o godzinie 12:00.

Oborniki. Ostatnia szansa na udział w Biegu Niepodległości!

Uwaga to już ostatnia szansa na zapisianie się na Bieg Niepodległości 2023 w Obornikach. Formularz zgłoszeniowy będzie czynny do godziny 23:59, 02.11.2023!

8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II 

Do dzisiaj można dokonać  elektronicznej rejestracji na 8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Sebastian Nowicki dzisiaj biegnie w Dublinie

 Sebastian Nowicki dostarcza nam od wielu lat wiele sportowych emocji, w tym roku obornicki biegacza startuje w biegach przełajowych poza granicami kraju.