Skip to main content

Rogoźno: Justyna Karolczak najszybsza wśród pań

| Łukasz | Biegi

Justyna Karolczak z KS Krotosz Krotoszyn była najszybszą kobietą podczas 7. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll.

126 zawodniczek ukończyło trasę 7 edycji  rogozińskiego biegu. Do faworytek Rogozinskiego Półmaratonu Przemysła ll należały m.in. Natalia Kokot i Dorota Lutomska z naszego regionu oraz Justyna Karolczak. Dla tej pierwszej poprzednia edycja zakończyła się nielubianym przez sportowców miejscem. Pozycja tuż za podium na pewno determinowała rogozińską biegaczkę. Dla Lutomskiej była to walka o obronę mistrzowskiego tytułu. Jak się okazało na mecie sobotniej rywalizacji wszystkie 3 panie stanęły na podium. Gospodynie okazały się gościnne i laur pierwszeństwa oddały Justynie Karolczak. Za nią uplasowała się Dorota Lutomska a najniższe miejsce na podium przypadło Natalii Kokot.

Warto podkreślić, że wynik zawodniczki KS Krotosz był 3 rezultatem w kategorii open! Wyprzedziło ją tylko 2 mężczyzn. Dorocie Lutomskiej przypadła w tej klasyfikacji 12 lokata, a Kokot 33.

1  KAROLCZAK Justyna (7) K30 - 1 01:21:35  
2  LUTOMSKA Dorota (2) K40 - 1 01:26:27  
3  KOKOT Natalia (5) K30 - 2 01:31:37

Wyniki końcowe kobiet Datasport.pl

Wyniki klasyfikacji open Datasport.pl

 

 

Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.

Podsumowanie 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II

Organizatorzy 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II zapewnili uczestnikom niesamowitą pogodę, deszcz padał kilkanaście godzin przed biegiem, ale przed samym biegiem pojawiło się słoneczko. Po deszczowej pogodzie pozostała jedynie dodatkowa atrakcja w postaci błota na leśnym odcinku trasy.

8 Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie

W związku z organizacją 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie  4 listopada 2023 roku, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Rogoźno. Szczególnie na odcinku drogi Rogoźno-Długa Goślina i Rogoźno-Słomowo. Bieg uliczny rozpocznie się o godzinie 12:00.

Oborniki. Ostatnia szansa na udział w Biegu Niepodległości!

Uwaga to już ostatnia szansa na zapisianie się na Bieg Niepodległości 2023 w Obornikach. Formularz zgłoszeniowy będzie czynny do godziny 23:59, 02.11.2023!

8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II 

Do dzisiaj można dokonać  elektronicznej rejestracji na 8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Sebastian Nowicki dzisiaj biegnie w Dublinie

 Sebastian Nowicki dostarcza nam od wielu lat wiele sportowych emocji, w tym roku obornicki biegacza startuje w biegach przełajowych poza granicami kraju.