Skip to main content

Półmaraton w Rogoźnie - będą utrudnienia w ruchu

| Łukasz | Biegi

W związku z organizacją Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll czasowo będą zamykane odcinki lokalnych dróg.

7. edycja Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll odbędzie się w sobotę 5 listopada. W związku z jego organizacją czasowo będą zamykane odcinki dróg. Te działania będą podejmowane w związku z głównym biegiem imprezy. Biegi dzieci i młodzieży odbywać się będa bowiem na stadionie. Na pierwsze utrudnienia kierowcy muszą być przygotowani od godz. 11:30. Kierowcom zalecamy znalezienie alternatywnych tras, które pozwolą ominąć utrudnienia w związku z organizowanym biegiem. Nad bezpieczeństwem czuwać będą policjancie, straż miejska, druhowie z OSP oraz ratownicy medyczni.

Szczegóły znajdują się na poniższych plakatach:

Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.

Podsumowanie 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II

Organizatorzy 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II zapewnili uczestnikom niesamowitą pogodę, deszcz padał kilkanaście godzin przed biegiem, ale przed samym biegiem pojawiło się słoneczko. Po deszczowej pogodzie pozostała jedynie dodatkowa atrakcja w postaci błota na leśnym odcinku trasy.

8 Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie

W związku z organizacją 8. Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła II w Rogoźnie  4 listopada 2023 roku, wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na terenie Gminy Rogoźno. Szczególnie na odcinku drogi Rogoźno-Długa Goślina i Rogoźno-Słomowo. Bieg uliczny rozpocznie się o godzinie 12:00.

Oborniki. Ostatnia szansa na udział w Biegu Niepodległości!

Uwaga to już ostatnia szansa na zapisianie się na Bieg Niepodległości 2023 w Obornikach. Formularz zgłoszeniowy będzie czynny do godziny 23:59, 02.11.2023!

8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II 

Do dzisiaj można dokonać  elektronicznej rejestracji na 8 Rogoziński Półmaraton Przemysła II

Sebastian Nowicki dzisiaj biegnie w Dublinie

 Sebastian Nowicki dostarcza nam od wielu lat wiele sportowych emocji, w tym roku obornicki biegacza startuje w biegach przełajowych poza granicami kraju.