Harmonogram Rogozińskiego Półmaratonu Przemysła ll

| Łukasz | Biegi

W sobotę 5 listopada po raz 7 wystartuje Rogoziński Półmaraton Przemysła II.

Organizatorzy spodziewają się na starcie nawet 450 osób. Frekwencja w poprzednich latach mocno determinowana była pogodą. Synoptycy z serwisu twojapogoda.pl przewidują jutro w Rogoźnie ok 10-11 stopni w czasie biegu. Do tego na niebie ma się poawić słońce, ale ma mu towarzyszyć umierkowane zachmurzenie. Biegacze muszę spodziewać się podmuchów wiatrów o sile do 45 km/h.

Poniżej prezentujemy harmonogram zawodów:

Piątek 05.11.2021

17:00 – 20:00 Wydawanie pakietów startowych dla biegu głównego –
sala gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego –
ul. Wielka Poznaoska 61

Sobota 06.11.2021

07:00 – 11:00 Wydawanie pakietów startowych dla biegu głównego – sala gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego
08:00 – do 30min przed startem danej kategorii: wydawanie pakietów startowych dla dzieci – Stadion Miejski
08:40 Start pierwszej kategorii biegów dziecięcych – Stadion Miejski
09:00 – 11:50 Przyjmowanie rzeczy do depozytu – sala gimnastyczna Liceum Ogólnokształcącego
11:30 Zakończenie biegów dziecięcych – Stadion Miejski
11:40 Wspólna rozgrzewka – Okolice startu, Liceum Ogólnokształcące
12:00 Start biegu głównego – Liceum Ogólnokształcące
13:15 Spodziewany pierwszy zawodnik na mecie – Stadion Miejski
15:00 Przewidziany koniec biegu ( o tej godzinie uczestnicy mają obowiązek opuścid trasę) – Stadion Miejski
15:05 Rozpoczęcie dekoracji – Stadion Miejski
16:00 Oficjalnie zamknięcie biegu – Stadion Miejski

Biuro zawodów

Pakiety na półmaraton odbierad będzie można w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Wielkiej Poznaoskiej 61. Sala umiejscowiona jest obok budynku Liceum. Biuro zawodów otwarte będzie już od piątku od godziny 17:00 do godziny 20:00. W sobotę pakiety można odbierad od godziny 7:00 do godziny 11:00. Organizatorzy zalecają przybycie rano, a najlepiej w piątek w celu uniknięcia zbędnych kolejek. Przypominają też o przygotowanie wcześniej niezbędnych dokumentów do odbioru pakietu. Na miejscu po weryfikacji biegacze dostaną do podpisania oświadczenie, na podstawie którego wydany zostanie pakiet startowy.
Żeby odebrać pakiet startowy za inną osobę należy przynieś ze sobą upoważnienie wypisaneprzez osobę, której pakiet ma zostad odebrany.
W dniu biegu, w biurze zawodów dostępny będzie depozyt.

PZLA Mistrzostwa Polski w biegu na 10 000 m

Sebastian Nowicki wystartował w PZLA Mistrzostwach Polski w biegu na 10 000m.

Steel Run Rogoźno 2024 - Biegi Charytatywne

Ponownie zapraszamy na imprezę sportową Steel Run Rogoźno 2024 - Biegi Charytatywne, która odbędzie się 17 marca 2024. Elektroniczne zapisy zostały już zakończone, można jednak zapisać się na biegi dziecięce oraz biegi na 10 i 5 km w dniu zawodów.

XV Chrustowski Bieg Zimowy odbył się w trudnych warunkach (foto, film)

Uczestnicy XV Chrustowskiego Biegu Zimowego byli zadowoleni z poziomu organizacji imprezy. Narzekali jednak na pogodę.

Dorota Lutomska i Maciej Soloch najszybsi w Chrustowie (film)

Dorota Lutomska wśród kobiet, a Maciej Soloch wśród panów byli najszybsi w XV Chrustowskim Biegu Zimowym.

Chrustowo. W sobotę pobiegną ponad 10 km

W sobotę w Chrustowie pobiegną już po raz 15. O 11 wystartuje Chrustowski Bieg Zimowy.

Kolejny brązowy medal dla Sebastiana Nowickiego!

Sebastian Nowicki zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski. W Drzonkowie odbył się bieg przełajowy na 9 km.

Podsumowanie XIV Biegu Niepodległości 2023 w Obornikach

XIV Bieg Niepodległości w Obornikach ponownie przyciągnął sporą ilość amatorów biegania i osób, które poprzez udział w tym wydarzeniu manifestowały swój patriotyzm. W tym roku na linii startu stanęło 675 biegaczy. Bieg na 5 km ukończyło 396 osób, dystans 10 km pokonało 289 osób.