Znamy nowy termin Formoza Challenge

Sympatycy Formoza Challenge dostaną szansę startu jeszcze w tym roku!

Wozy pancerne i wojskowe pojazdy na ulicach Obornik? Tak! To możliwe tylko przy okazji Formoza Challenge! Sympatycy tego niezwykłego będą mogli jednak zmierzyć się z trudami trasy! Nowy termin imprezy zaplanowany jest na weekend 5-6 września. Z pierwotnego terminu 6-7 czerwca organizatorzy zrezygnowali w związku z epidemią koronawirusa.

Tegoroczna Formoza niestety musiała być przełożona ze względu na pandemię koronawirusa - przypomina Sekretarz Gminy Oborniki Krzysztof Nowacki. Liczy na jej organizację w póxniejszym okresie: Mam nadzieję, że uda się ją zorganizować jesienią. Jest to impreza, która na dobre zadomowiła się w Obornikach i promuje nasze miasto. Wiem, że wiele osób lz całej Polsce liczy na to, że będzie mogło przyjechać i wystartować na obornickim torze morocrossowym. Sami na to liczymy, ale zobaczymy jak się będzie rozwijała sytuacja w kraju - dodał Nowacki.

Informacje na temat Formozy znajdziecie w poniższym załączniku.

Formoza Challenge - wrzesień 2020

Fot. Jakub Przybysz, NM Oborniki

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież