W sobotę półmaraton. Będą czasowo zamknięte drogi

W związku z organizowanym Rogozińskim Półmaratonem Przemysła ll w sobotę część dróg zostanie zamknięta.

Organizatorzy sobotniego biegu informują o utrudnieniach w ruchu na drodze Rogoźno - Długa Goślina oraz Rogoźno - Słomowo. 9 listopada na tych odcinkach będą zamykane przejazdy dla ruchu samochodowego w godzinach 11:00-15:00. Uczestnicy ruchu drogowego na pewno najszybciej doczekają się odblokowania tej drugiej drogi. Tam bowiem znajduje się początkowy odcinek 5. Rogozińskiego Półmaratonu.

W imieniu organizatorów imprezy przepraszamy za niedogodności i zachęcamy do kibicowania biegaczom na trasie.

 

Dodaj komentarz

Zasady są częścią składową polityki prywatności: https://www.eoborniki.pl/home/polityka-prywatnoci.html. Treści użytkownika serwisu eoborniki zwanego Autorem komentarza - zamieszczane, prezentowane, przechowywane i udostępniane są w serwisie eoborniki.pl w imieniu własnym Autora komentarza, na jego rzecz i na jego odpowiedzialność. Autor komentarza zamieszcza treści dobrowolnie i nie domaga się za to zapłaty.
Dane gromadzone w serwisie to: adres IP, adres email, nazwa autora komentarza. Usuniecie komentarza oraz wszystkich danych możliwe jest po przesłaniu maila z adresu wprowadzonego w trakcie przesłania wpisu na adres kontakt@eoborniki.pl.
Eoborniki.pl nie ponosi odpowiedzialności za zawartość treści zamieszczonych, publikowanych, przechowywanych i udostępnianych przez Autora komentarza na stronach serwisu. Eoborniki.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia, zmiany wpisów uznanych za obraźliwe, niezgodne z prawem lub inne według uznania.
Przesłanie komentarza jest jednoznaczne z potwierdzeniem przeczytania i akceptacją niniejszych zasad.
W wypadku zauważenia naruszenia Zasad oraz innych uwag prosimy o zgłoszenie na adres kontakt@eoborniki.pl.

Kod antyspamowy
Odśwież